Захисники Маріуполя прийшли на допомогу

24.07.2016 11:08
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Захисники Маріуполя прийшли на допомогу

Військовослужбовці Збройних Сил України, продовжують надавти допомогу мешканцям населених пунктів Донеччини. Так, під час планової роботи у населеному пункті Кирилівка Володарського району, до військових звернулися місцеві мешканці, які повідомили, що у їхньому селищі існує проблема із забезпеченням питною водою. 

Як з’ясувалося, центральне водопостачання у Кирилівці відсутнє, оскільки водонапірна вежа вже давно вийшла з ладу, а в переважної більшості людей похилого віку своїх криниць не має й доставляти воду із сусідніх населених пунктів самотужки вони не в змозі.
Для вирішення цього важливого питання військовослужбовці спочатку привезли мешканцям села цистерну питної води й доставили наповненні ємності до кожного подвір’я. Потім про проблему з питною водою у цьому населеному пункті було повідомлено представників міжнародної гуманітарної організаці й вже наступного дня захисники Батьківсщини спільно с благодійниками завезли для мешканців Кирилівки понад 1000 шестилітрових бутлів води.
Про це повідомляє група організації і координації інформаційних заходів ОТУ "Маріуполь".Теги: Донбасс, помощь, Володарский район, ВСУ, Мариупольское направление
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх