Боровик прокоментував чутки про позбавлення його громадянства

04.05.2017 20:39
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Боровик прокоментував чутки про позбавлення його громадянства

Олександр Боровик, який свого часу займав посаду радника глави Одеської ОДА, в інтерв'ю InfoResist прокоментував інформацію про позбавлення його українського громадянства, передає replyua.net. Як зазначив Боровик, від імені української влади його ніхто не повідомляв.

«Ніхто мене про це не інформував, я чув на рівні чуток і я чув спекуляції. Однак від імені української влади до мене ніхто не звертався, я не розумію причин, мені не зрозуміла юридична підоснова. Наскільки мені відомо, є дві причини, по якій можуть позбавити громадянства. Перша - це якщо ти вступив до громадянства іншої країни без дозволу своєї країни, друга - якщо ти вступив на службу в іншій країні. Мені дали громадянство українське в 2015 році, з того часу я не вступав в інше громадянство, я не надходив на службу в іншій державі », - сказав він. Екс-заступник голови Одеської ОДА підкреслив, що на той час була домовленість, що Київ не буде вимагати від нього виходу з громадянства Німеччини.

При цьому він підкреслив, що коли санкцій немає, позбавити громадянства не народженого в країні, Конституція забороняє і нічого письмового Україна йому не давала. Теги: политика, Украина, Донбасс, гражданство
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх