Радість завітала у Зайцево та Опитне

06.04.2016 18:47
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Радість завітала у Зайцево та Опитне

Сьогодні, 6 квітня, голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський з робочим візитом відвідав Бахмутський район, де взяв участь у відкритті кількох соціальних об’єктів. Він відвідав міську поліклініку, фельдшерсько-акушерський пункт у с. Зайцево (не плутати з тим, що біля Горлівки) та дитячий садок у с. Опитне.

Очільник області наголосив, що ключовими напрямками розвитку Донеччини є медицина і освіта. "Ми плануємо 7,8 мільярдів гривень у цьому році інвестувати в область. 20% суми спрямовуємо на освіту і приблизно 17% - на медицину. Відкриємо 36 амбулаторій сімейної медицини, а також 14 базових лікарень", - підкреслив Павло Жебрівський.
За його словами, одна з ключових проблем - мінімальна заробітна плата, яку лікарі сімейної медицини отримують за роботу. "Необхідно залучати загальнодержавні механізми. Без страхової медицини говорити про достойну оплату праці – безперспективно. А до цього ми маємо підготувати базу: первину, вторинну і третинну ланку медичної допомоги, щоб вони відповідали європейському рівню", - наголосив він.
Роботи у Центрі надання первинної медико-санітарної допомоги в Бахмуті розпочались 2012 року. За цей час виконано ремонт покрівлі, термоізоляцію будівлі, заміну вікон, систем водопостачання тощо. Персонал отримав нове медичне обладнання та інвентар. Загальна сума капітального оновлення поліклініки склала 16,7 млн грн. Кошти були виділені з Державного Фонду регіонального розвитку, місцевого бюджету та за рахунок соціального проекту. Дві амбулаторії, розміщені у будівлі, обслуговують 28,8 тисяч мешканців Бахмута.
Фельдшерсько-акушерський пункт у с. Зайцево обслуговує 1400 осіб, в тому числі населення сіл Весела Долина та Вершина. Капітальний ремонт, вартість якого склала 1,3 млн грн, проводився за кошти бізнесменів м. Бахмута.
У ході поїздки очільник області також завітав на відкриття групи для дітей молодшого віку в с. Опитне. Громаду цього населеного пункту голова Донецької облдержадміністрації відзначив особливо, адже ремонт приміщення дитсадка на загальну суму 370 тис грн виконаний за кошти сільради.
Для закладу також придбали посуд, килими та меблі. Поважні гості завітали на відкриття не з порожніми руками: очільник області подарував дітям сучасний музичний центр, Бахмутський міський голова – фотоапарат, а голова Бахмутського району – іграшки.Теги: Донбасс, губернатор, Жебривский, Опытное, Зайцево, Бахмутский район
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх