На предприятии Ахметова производят «Град» для террористов

19.01.2018 15:41
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
На предприятии Ахметова производят «Град» для террористов

Волонтер та координатор проекту «СтопТерор» Семен Кабакаєв повідомив, що в Комсомольському рудоуправлінні, яке належить бізнесменові Рінату Ахметову, в одному з цехів налагоджено виробництво переносних реактивних пускових установок для потреб терористів.

«Наразі в Ахметова забирають частину бізнесу на окупованій території. Уже давно ходять розмови про те, чому його підприємства не чіпають, що виробляють на них, як там працюють люди, і найважливіше – це питання регулювання цієї ситуації з проросійськими формуваннями. Хочу відкрити завісу таємниці щодо одного з цих підприємств і щодо того, як там виробляють зброю для вбивства мирного населення та військовослужбовців України», – написав він.

За даними Кабакаєва, Комсомольське рудоуправління є одночасно місцем для робітників і базою «1-ї слов’янської бригади ДНР».

«В одному з цехів підприємства, яке ще належить Ахметову, налагоджено виробництво «Град-П», але не для української армії, а для потреб терористів. З отриманої інформації можна зробити кілька висновків. Можливо, керівництво «ДНР» спільно з російськими кураторами вирішило дійсно заволодіти активами, які належать олігарху Ахметову. І використовувати підприємство на повну потужність, збільшуючи виробництво «Градів», – розповів він.

Волонтер додав, що не виключено, що Ахметов вирішив скористатися резонансною ситуацією навколо блокади і «відхреститися від виробництва установок залпового вогню».
«Варто врахувати той факт, що за весь час окупації майно, що належить донецькому бізнесменові, не постраждало, не було розграбоване мародерами», – підкреслив Кабакаєв.

Источник novyny24.com.ua.Теги: Донбасс, Ахметов , предприятие, Комсомольское, блокада, ДНР, террористы
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх