Кузьма о лидерах Евромайдана: "Видно, що дядьки не шарять"

07.12.2013 20:05
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Кузьма о лидерах Евромайдана: "Видно, що дядьки не шарять"

Лидер группы "Скрябин" Андрей Кузьменко выступил в запорожском клубе "Banana". Перед встречей с публикой Кузьма ответил на вопросы запорожских журналистов. Музыкант высказал оценку событий на киевском Евромайдане.

- Андрiю, як ви оцiнюєте ситуацiю в країнi, те що вiдбувається в Києвi. Можливо б, пiдказали якийсь вихiд нашим полiтикам, як людина, "яка не тримає зла нi на кого"?

- Я тобi скажу: я i до опозицiї, i до влади абсолютно однаково вiдношусь. Та в мене таке враження, що вони хочуть продати менi стару машину за цiною нової. За 20 рокiв я не бачив жодного полiтика, з яким я отакого: одiв рюкзак i пiшов. Нема нiкого. Тi троє бiгали по майдану. I шо? Iдем туда постоїм, iдем туда постоїм, iдем туда ще, а давайте ще туда. Немає якоїсь конкретики, знаєш. В данному випадку, я думаю, вони все профукали. Нiчого з того дiла не вийде. Абсолютно. Бо немає єдиного вектора. Я не шарю в полiтицi, але неозброєним оком видно, що дядьки не шарять. Або забагато в них амбiцiй, у тих трьох. Боксьор, кролик и фашист, знаєш. Кожен тягне у свою сторону, а толку нема нiякого. Менi тiки народ жалко. Чогось тих предводiтєлєй не було, коли народ били. Вони з ними не ночують в палатках. Шо то за прєдводiтєлi? Раз ти вже з ними: впєрьод, флаг в руки, знаєш, i на ОМОН, раз на те пiшло. А так, пiти покричати: "Гей, давайте за мною, гей, давайте за мною". А потiм: я пiду похаваю, а вас тут хай подубасять палками.



Теги: политика, Украина, Донбасс, Запорожье, Кузьма Скрябин, евромайдан
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх