Чим небезпечна залежність від кави?

07.07.2017 08:20
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
Чим небезпечна залежність від кави?

Чи можна пити каву щодня і чим це небезпечно - читайте у "Країні Здоров'я"

1. Безсоння.
Говорити про причини цього явища не доводиться. Кава доводить до перевтоми, і через це нервова система дає збої, не може переключитися своєчасно в інший режим, який покликаний відновити її після виснажливого дня. Практично всі кавомани в більшій чи меншій мірі мають проблеми із засинанням і якістю сну. Це відбивається на здоров'я, захисні механізми, призводить до передчасного старіння.

2. Знижена концентрація уваги.
Простіше кажучи - неуважність, яка властива часто людям поважного віку. Так, кава в невеликих дозах і за умови рідкісного споживання, навпаки, підвищує концентрацію уваги. Але, при регулярному споживанні і в великих кількостях, відбувається зворотний ефект, який обумовлений все тим же виснаженням нервової системи.

3. Забудькуватість.
Цей ефект тісно пов'язаний зі зниженою концентрацією уваги. Любителі кави у великих кількостях і високої концентрації часто страждають від того, що забувають важливі і потрібні речі - картки в банкоматах, ключі, телефони, дати, цифри і багато іншого. Такий ефект, звичайно ж, спостерігається не відразу, але якщо вчасно не зупинитися у своїй кавовій залежності, він обов'язково проявиться.Теги: Донбасс, здоровье, зависимость, кофе, опасность
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх