"А чому ж ви в Донецьку не проводили хресний хід за мир?"

14.07.2016 10:29
Распечатать новость Уменьшить шрифт Увеличить шрифт
"А чому ж ви в Донецьку не проводили хресний хід за мир?"

Співробітник Українського інституту національної пам'яті Павло Подобєд, прочитавши запис у "Фейсбуці" Георгія Гуляєва - колишнього прес-секретаря Донецької єпархії Московського патріархату (зараз він служить на Херсонщині), де отець Георгій пише, що під враженням дописів в інтернеті вирушає до Києва на скандальний хресний хід МП, задається цілком слушним питанням.

Ось, що пише Павел:
"Треба віддати належне отцю Георгію, - він єдиний священик РПЦ, який публічно засудив у Донецьку марш полонених українських вояків. Засудив, перебуваючи в той час в окупованому Донецьку. Для такого кроку треба мати відвагу.
Однак виникає питання: отче, а чому ж ви в Донецьку не проводили хресний хід за мир? Якраз в ті дні коли в Донецьку був Гіркін? Для цього був слушний час. Особливо у 2014 р., коли щодня гинули десятки українців. Чи в Донецьку будуть марші полонених-невільників, а у Києві - хороводи МП?
Коли ж марші пацифізму рушать від Донецька до Москви? Коли ваш патріарх проведе хресний хід миру від Кремля до Міноборони РФ?"Теги: Украина, Донецк, Донбасс, война, оккупация, крестный ход
    • Очаровательная Николь Кидман превратилась в другую знаменитую киноблондинку (ВИДЕО) Очаровательная Николь Кидман ...
    • Оскар-2014: лучший фильм года - "12 лет рабства" (ВИДЕО) Оскар-2014: лучший фильм года - ...
    • Сексуальная Навка и её мужчины приготовили новые трюки!  Сексуальная Навка и её мужчины ...
    • Топ-50 суперголов лучшего футболиста мира! Топ-50 суперголов лучшего ...

Вверх